Акустична система Focal JMLab Aria 926
Відео 15Фото 2 |
Focal JMLab Aria 926 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Aria 926
Усі ціни 19 →Focal Aria 926 Noyer офіційна гарантія | 103 499 грн. |
Акустичні колонки Focal Aria 926 Noyer | 69 999 грн. |
Підлогова акустика Focal Aria 926 White High Gloss | 100 000 грн. |
Focal Aria 926 Orzech | 62 400 грн. |
Focal Aria 926 Black High Gloss офіційна гарантія | 118 899 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →