Духова шафа Fabiano FBO 21
Fabiano FBO 21 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO 21
Усі ціни 8 →Fabiano FBO 21 Black (02) офіційна гарантія | 12 499 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO 21 Black (02) | 13 492 грн. |
Духова шафа Fabiano FBO 21 Black | 12 495 грн. |
Fabiano FBO 21 Inox (02) офіційна гарантія | 12 699 грн. |
Fabiano FBO 21 White (02) офіційна гарантія | 12 899 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
4 вересня 2020, 22:51
Режим работы #
Как включить непрерывный режим работы духовки? Куда крутить ручку?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →