Витяжка ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий
Фото 10 |
ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий |
|
Витяжка має вбудовану конструкцію козиркового типу, а максимальна продуктивність роботи становить 560 м³/год. Дана модель здатна здійснювати і відвід, і рециркуляцію повітря. ELEYUS Bona II Led 60 оснащена подвійним мотором, загальна споживана потужність становить 226 Вт. Рівень шуму знаходиться в діапазоні 39-50 дБ. Для освітлення використовуються 2 світлодіодні лампочки потужністю 3 Вт.
Система фільтрації представлена алюмінієвим жировловлювачем, але крім цього передбачена також можливість установки фільтра на основі активованого вугілля (купується окремо). Втім, активна фільтрація використовується виключно тільки в режимі рециркуляції повітря. Панель управління сформована з механічних кнопок. Користувач може задіяти будь-яку з 3 швидкостей. Сама витяжка представлена на ринку в 5 колірних рішеннях: нержавіюча сталь, чорний, коричневий, бежевий і білий. Завдяки універсальному дизайну виріб легко зіллється з інтер'єром практично будь-якої кухні. Витяжка не потребує додаткового сервісу та обслуговування, її легко, просто і приємно використовувати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий
Усі ціни 31 →Кухонна витяжка Eleyus BONA ІІ LED SMD 60 WH | 4 699 грн. |
Витяжка Eleyus Bona ІІ Led Smd 60 WH | 3 790 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 WH | 4 502 грн. |
ELEYUS BONA ІІ LED SMD 60 WH | 4 479 грн. |
Вытяжка Eleyus Bona ІІ Led Smd 60 Wh | 4 361 грн. |
Модификації ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH
Ціни на ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BG бежевий | від 3 665 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 WH білий | від 3 625 грн. | 31 пропозиція | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BR коричневий | від 4 121 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 IS нержавіюча сталь | від 4 030 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS Bona II LED SMD 60 BL чорний | від 3 746 грн. | 24 пропозиції |