Настінне кріплення Electriclight KB-806
Фото 3 |
Electriclight KB-806 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electriclight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electriclight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electriclight KB-806
Усі ціни 7 →ElectricLight КБ-806 | 1 101 грн. |
Кронштейн Техномаркет КБ-806 | 899 грн. |
Кронштейн Electriclight КБ-806 | 880 грн. |
Кронштейн Electriclight КБ-806 | 1 079 грн. |
Кронштейн Техномаркет КБ-806 | 1 079 грн. |
Кронштейн Electriclight КБ-806 | 1 004 грн. |
Кронштейн для телевізора (поворот / нахил / винос / VESA 400/25кг) КБ-806 | 1 061 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →