Об'єктив Carl Zeiss 18mm f/3.5 Distagon T*
Carl Zeiss 18mm f/3.5 Distagon T* |
|
Професійний надширококутний об'єктив для матриць full frame. Випускається під системи Canon (байонет EF, індекс ZE), Nikon (байонет F, індекси ZF ZF.2) Pentax (байонет K, індекс ZK). Фокусна відстань становить 18 мм, світлосила f/3.5/ Фокусування — тільки ручна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carl Zeiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carl Zeiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carl Zeiss 18mm f/3.5 Distagon T*
Объектив для фотоаппарата Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) | 41 601 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) | 41 601 грн. |
Об’єктив Zeiss 18mm f/3.5 Distagon T * ZF.2 (Nikon F) | 39 633 грн. |
Carl Zeiss Distagon T* 3.5/18 ZF.2 (Nikon) (1767-822) | 41 392 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →