Об'єктив Carl Zeiss 15mm f/2.8 Distagon T*
Відео 1Фото 3 |
Carl Zeiss 15mm f/2.8 Distagon T* |
|
Надширококутний об'єктив професійного рівня; не має приводу автофокусу, наводиться на різкість тільки вручну. Доступний в модифікаціях під системи Canon, Nikon і Leica з відповідними байонетами і матрицями full frame; модифікації мають індекси ZE, ZF.2 і ZM відповідно. Фокусна відстань — 15 мм, світлосила f/2.8.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carl Zeiss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carl Zeiss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carl Zeiss 15mm f/2.8 Distagon T*
Усі ціни 9 →Объектив для фотоаппарата Zeiss Distagon T* 2.8/15 Ze (Canon) | 103 201 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Zeiss Distagon T* 2.8/15 Ze (Canon) | 103 201 грн. |
Об’єктив Zeiss 15mm f/2.8 Distagon T * ZF.2 (Nikon F) | 98 320 грн. |
Carl Zeiss Distagon T* 2.8/15 ZF.2 (Nikon) (1964-831) | 102 684 грн. |
Объектив для фотоаппарата Zeiss Distagon T* 2.8/15 ZF.2 (Nikon) | 103 201 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →