Візочок Caretero Alfa
Фото 8 |
Недорога «тростинка» з простим механізмом складання для прихильників активних прогулянок з малям. На борт коляски може піднятися дитина вагою до 15 кг, при тому, що вага самого виробу в спорядженому вигляді дорівнює 5 кг з невеликим «хвостиком». Caretero Alfa спирається на квартет спарених коліс, передні з яких зроблені поворотними. Механізм блокування фіксує передні коліщата в положенні «тільки прямо».
Гальмівні колодки винесені на задні колеса виробу. Комфортному розміщенню чада в колясці сприяють зручне посадкове місце, регулювання кута нахилу спинки і п'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками. В допспорядження моделі увійшли капюшон з оглядовим віконцем, бампер і корзина для покупок (кріпиться поблизу колісної бази). У складеному вигляді розміри виробу складають 112х28х28 см. Щоб уникнути мимовільного розкладання конструкції на озброєння коляски поставлений спеціальний замок-фіксатор.
Купити Caretero Alfa
Усі ціни 13 →Коляска-тростина Caretero Alfa Purple (TOYZ-578) | 2 707 грн. |
Коляска-тростина Caretero Alfa Sand (TOYZ-5791) | 2 707 грн. |
Коляска-тростина Caretero Alfa Dark Green (TOYZ-5790) | 2 707 грн. |
Коляска-тростина Caretero Alfa Navy (TOYZ-579) | 2 707 грн. |
Коляска тростина дитяча Caretero Alfa Sand | 2 993 грн. |