Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 1300D body
Відео 33Фото 9 |
«Тушка» дзеркального фотоапарата початкового класу в комплектації body, тобто без об'єктива, адресована починаючим фотолюбителям. Камера використовує 18 МП матрицю формату APS-C в комбінації з процесором обробки зображень DIGIC 4+. Діапазон її світлочутливості дорівнює 100-6400 одиниць ISO з можливістю збільшення верхнього порогу ISO до 12800. При послідовній фотозйомки Canon EOS 1300D body показує скорострільність на рівні 3 к/с — для серйозних репортерських завдань камера явно не годиться, однак простому обивателю зловити в кадрі руху вийде без найменшого праці.
Система автоматичного наведення на різкість в арсеналі фотоапарата дістала 9 точок фокусування. Як водиться рішенням початкового сегмента, в електронному мозку» моделі є ряд автоматичних сюжетних програм фотозйомки. Відео пишеться камерою в роздільній здатності FullHD з кадровою частотою до 30 к/с. Доповнюють позитивну картину про моделі поставлені на озброєння бездротові модулі Wi-Fi і NFC, силами яких камера коннектітся з гаджетами ззовні для віддаленого управління знімальним процесом і передачі знятого матеріалу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Нещодавно подарував його своєму дівчиську на ін. Любить фоткати квіти, бджіл на них чи краплі роси. До цього був стандартний цифровик. На цифровику то сонце, що сходить, засвічує і не видно деталей на фото, то зум не дозволяє збільшити до потрібного ефекту. Фокусує дуже добре, знімав підкапотне своєї машини, на камеру було видно навіть дрібні патьоки олії. З цим фотиком тепер тягається і з рук не випускає, вічно його налаштовує і фоткає то жучків, то павуків у павутинні. Фото виходять дуже чіткі. Відразу скидає на телефон чз вай фай, а потім в інстаграм. Тепер, до речі, просить новий об'єктив. Не засвічуються фотки, гарний зум, вай-фай. Дівчина приділяє йому більше уваги, аніж мені. Игорь: користуюся Canon EOS 1300D kit 18-55 кілька місяців |
Фотоапаратом задоволені. Прекрасна якість. Натуральні кольори. Як для першої дзеркалки – все виявилося досить просто та зрозуміло. До речі, на відеофокус є. Просто не особливо ефективний - натискання наполовину на кнопку спуску, і об'єктив при цьому дзижчить. Мене це влаштовує, а кого ні – ось тоді фокусуйтесь вручну. Найдешевші варіанти з повноцінним і тихим автофокусом, що стежить на відео були 700D і 100D з STM-об'єктивами, але це мені було не по кишені. Якість фотографій та відеографій, простота, WiFi Шумний автофокус якщо його використовувати на відео користуюся Canon EOS 1300D kit 18-55 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
У свою ціну найцікавіша модель (ну ще 700D, тут швидше кому якісь функції важливіші). Якість знімків, якість дисплея, зручно продумане управління та ергономічний дизайн – добре лежить у руці, WiFi – це взагалі чудово. Так перекидати на телефон фотографії і відразу викладати будь-де і користуватися телефоном як пульт управління. Є для телефонів ще додаток "помічник" для Android та iOS з повною довідкою та чимось на зразок фотошколи, але й без того розібратися з фотоапаратом дуже просто. Нема поворотного дисплея, дисплей не сенсорний. Фішки не оскільки необхідні, як зручні. Думав над покупкою 700D, за ціною зараз практично на рівні, але вирішив, що WiFi мені потрібніший, ніж поворотний дисплей з тачскріном. Ще аргументом за семисотий був би автофокус на відео, але він вирішує тільки з STM-об'єктивом, а це вже цінова категорія вище і мені відео не сильно і треба (до речі відео і в 1300D шикарне, просто фокусуватися під час запису потрібно вручну, заради перевірки спробував – проблем у цьому не побачив). користуюся Canon EOS 1300D kit 18-55 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Canon EOS 1300D
Ціни на Canon EOS 1300D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 1300D kit 18-55 | від 13 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Canon EOS 1300D kit 18-135 | від 21 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Canon EOS 1300D body | від 12 800 грн. | 2 пропозиції |