Аудіосистема Bluesound Pulse Flex
Відео 12Фото 11 |
Bluesound Pulse Flex
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Потужність системи:40 Вт
Частотний діапазон:45 – 20000 Гц
Носії:USB
Інтерфейси:Wi-Fi, LAN, DLNA
Габарити системи:183x125x100 мм
Вага:1.23 кг
Всі характеристики
Відеоогляди
Unboxing Bluesound Pulse Flex
8 квітня 20165 967 переглядів
CEDIA 2015: BlueSound Exhibits Its Pulse Flex, A Portable Wireless Streaming Music Player Speaker
18 жовтня 20156 318 переглядів
Оценка акустической системы Bluesound Pulse Flex. #Shorts
20 грудня 20211 674 перегляда
Opening and upgrading Bluesound Pulse Flex2i speaker in 2022
12 липня 2022973 перегляда
BLUESOUND PULSE FLEX 2I
27 вересня 20219 485 переглядів
Bluesound Node 2i, Pulse Flex 2i, Pulse Soundbar 2i | CEDIA 2019
3 жовтня 20196 679 переглядів
Bluesound Pulse Flex 2i Streaming Speaker | The Listening Post | TLPCHC TLPWLG
10 серпня 20204 722 перегляда
Bluesound Pulse Flex 2i Wireless Speaker Review
19 липня 201925 850 переглядів
Bluesound - Pulse Flex 2i - Versatile Small Speaker
10 червня 20215 663 перегляда
Integrate Expo 2018: Bluesound Pulse Flex Loudspeaker Highlights
27 серпня 2018146 переглядів
Bluesound Vault 2 and Pulse Flex unboxing
27 липня 201819 459 переглядів
Bluesound Pulse Flex 2i wszechstronny głośnik bezprzewodowy - dane techniczne | Top Hi-Fi
7 січня 2022842 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 24 298 грн.
мінісистема, канал 1.0, USB, Bluetooth, aptX, Wi-Fi, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, 100 Вт, 50 – 20000 Гц
від 13 299 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), AirPlay, Chromecast, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 100 Вт, 45 – 20000 Гц
від 14 999 грн.
мінісистема, канал 2.1, USB, Bluetooth, aptX, Wi-Fi, 120 Вт, 45 – 20000 Гц
від 15 334 грн.
мінісистема, канал 2.1, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 80 Вт, 45 – 22000 Гц
від 18 399 грн.
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 200 Вт, звук 360°
від 13 800 грн.
мінісистема, канал 3.1, FM, Bluetooth, Wi-Fi 4 (802.11n), управління зі смартфона, 90 Вт, 40 – 20000 Гц
від 18 475 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 4 (802.11n), AirPlay, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 70 Вт
від 14 960 грн.
мінісистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, Wi-Fi 5 (802.11ac), мережеве аудіо, 40 Вт
від 8 599 грн.
мінісистема, канал 2.0, Bluetooth v 4.1, Multiroom, 100 Вт, 50 – 20000 Гц
від 40 560 грн.
мінісистема, канал 2.1, USB, Bluetooth, aptX, Wi-Fi, AirPlay, Multiroom, управління зі смартфона, 300 Вт
від 8 774 грн.
для вечірок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, караоке, управління зі смартфона, 300 Вт
від 9 999 грн.
підлогова система, канал 2.0, USB, кардридер, FM, Bluetooth, NFC, 110 Вт, 20 – 20000 Гц