Парова швабра Black&Decker FSM1615
Фото 9 |
Black&Decker FSM1615 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker FSM1615
Усі ціни 8 →Пароочисник Black&Decker FSM1615 | 4 349 грн. |
Пароочиститель Black&Decker (FSM1615) | 4 349 грн. |
Щітка парова BLACK+DECKER FSM1615 | 4 349 грн. |
Щітка парова BLACK + DECKER FSM1615 | 4 349 грн. |
Щітка парова BLACK+DECKER FSM1615 | 4 349 грн. |
При першому знайомстві, особисто мені, парова швабра корисним побутовим приладом не видалася. На відміну від пилососа вона нічого не втягує, тому багато сміття за визначенням зібрати не здатна. Чи то справа пилосос, ось це реально корисна машина. Але моя думка змінилася коли я побачила таку швабру у справі. Будь-який пилосос збирає лише частину пилу, а значну частину викидає у повітря. Причому це найдрібніший і найшкідливіший пил, який осідає дуже повільно. А ось парова швабра збирає такий пил вологою мікрофібровою серветкою і назад у повітря вона вже ніяк не потрапляє Це по-справжньому зручна штука для збирання. Ручка досить довга, а робоча головка обертається буквально на всі 180 градусів. Важить вся система у збиранні близько 3 кг і ще 0,35 кг додається з водою. Електричний шнур дуже довгий, цілих 6 метрів. У нас вдома багато плитки і саме на ній вона показує себе з найкращого боку. Але працює вона не лише на плитці. За допомогою перемикача можна швидко переналаштувати її для роботи на ламінаті та лінолеумі. При цьому пара вона дає помітно менше, але чистить так само добре. Може працювати на водопровідній воді. Парова швабра добре тільки для незначного по об'єму сміття, тобто щоденного прибирання. Вона розкішно справляється з невеликою кількістю пилу. Але якщо не прибирати тиждень, а то й десять днів, то мікрофіброва серветка в подібному бруді швидко забрудниться настільки, що замість чистки почне мазати і забруднювати. Тож швидке щоденне прибирання з такою помічницею – найкращий варіант використання. Тим більше, що води надовго й не вистачить, максимум на 12-15 хвилин. |
У лінійці парових швабр американського виробника Black&Decker модель належить до молодших рішень, які отримали демократичний цінник. Прилад виготовлений в характерному для бренду біло-блакитному забарвленні, характеризується невеликою вагою (2.7 кг) і наявністю 6-метрового мережевого шнура, що забезпечує прийнятний радіус дії від однієї розетки.
Баланс потужності і дбайливого впливу
За «приготування» пари в Black&Decker FSM1615 відповідає 1300-ватний нагрівальний елемент з обов'язковою за нинішніми мірками опцією — захистом від перегрівання. Завдяки йому вже через півхвилини після вмикання, швабра буде готова до роботи.
Потужність подачі пари не регулюється, як, припустимо, в Black&Decker FSM1616, але заявлено, що модель підходить для оброблення будь-яких твердих покриттів, починаючи від делікатних дерев'яних підлог і закінчуючи кахлем. Пара дає змогу усунути більшість хвороботворних організмів, а зафіксована на поворотній прямокутної насадці мікрофібра (в комплекті йдуть 2 штуки) — очистити легкі забруднення. За словами користувачів, якщо використовувати швабру саме для підтримки чистоти, то вона справляється із завданням на «ура».
Для будь-якої води
Модель оснащена знімним баком для води, що спрощує процес наповнення. Правда, він досить маленький (350 мл), тому доливати рідину доведеться часто (кожні 14 хвилин). Водночас резервуар зроблений з напівпрозорого пластику, отже, неважко візуально контролювати рівень наповнення. Плюс передбачена система фільтрації для захисту від накипу, а значить прилад не вимогливий до якості воду і не повинен постраждати через її надмірну жорсткість.
Black&Decker FSM1615 — гарна модель для мешканців невеликих квартир (де площа оброблюваних поверхонь невелика) і всіх тих, хто шукає недорогу парову швабру на кожен день.