Black&Decker ADV 1200
Відео 5Фото 10 |
Black&Decker ADV 1200 |
|
Компактний і легкий автомобільний пилосос з багатоступінчастою системою очищення повітря і ефективним циклонним фільтром (без мішка для збору пилу). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло автовласників. Призначений для регулярного наведення порядку в салоні машин різного компонування і розмірів. Поставляється зі значним набором насадок, що забезпечують швидке і якісне видалення пилу і сміття з салону автомобіля.
Портативний ручний пилосос Black&Decker ADV 1200 підключається до автомобільного прикурювача і легко дотягується до самих затишних місць салону. Має скромні власні розміри, не доставляє проблем при транспортуванні, займає мінімум місця в багажнику. За допомогою щілинної насадки сміття і пил легко видаляються з важкодоступних місць. За рахунок наявності довгого дроту можна безперешкодно прибирати не тільки в салоні авто, але і в багажнику. Для крупного сміття передбачена подовжена насадка з великим діаметром. Для простого очищення сидінь застосовується спеціальна щітка, що встановлюється на гофрований шланг. Комплектується сумкою для транспортування і зберігання. Система фільтрації з циклонним фільтром забезпечує стабільну продуктивність всмоктування в міру заповнення пилозбірника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker ADV 1200
Усі ціни 30 →Автопилосос Black&Decker ADV1200 | 1 859 грн. |
Автомобільний пилосмок Black+Decker ADV1200 (ADV1200) | 2 325 грн. |
Пилосос автомобільний Black&Decker ADV1200 | 1 859 грн. |
Пылесос аккумуляторный Black&Decker (ADV1200) | 1 859 грн. |
BLACK&DECKER ADV1200 (6283366) | 2 008 грн. |
Ніколи не купуйте і не даруйте іншим таку річ!! Гроші на вітер ! Взагалі ні яких!! Порожня трата грошей та часу на прибирання!
Взагалі нічого не прибирає! Віник у 100 разів кращий! користуюся Black&Decker ADV 1200 менше місяця |