Корпус be quiet! Dark Base 900 оранжевий (BG010)
Відео 28Фото 8 |
be quiet! Dark Base 900 оранжевий
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:XL-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":2 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":7 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":15 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити be quiet! Dark Base 900 оранжевий
Корпус be quiet! Dark Base 900 Orange (BG010) BG010 | 11 633 грн. |
Be Quiet Dark Base 900 Pomarańczowa (BG010) | 11 439 грн. |
Корпус be quiet! Dark Base 900 Orange (BG010) | 11 647 грн. |
be quiet! Dark Base 900 | 16 031 грн. |
be quiet! Dark Base 900 | 14 965 грн. |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Dark Base 900
Ціни на be quiet! Dark Base 900 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Base 900 оранжевий | від 11 439 грн. | 5 пропозицій | ||
be quiet! Dark Base 900 сріблястий | від 11 603 грн. | 1 пропозиція | ||
be quiet! Dark Base 900 чорний | від 11 603 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →