Неттоп Artline Business B10 B10v02
від 6 791 до 7 612 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Celeron, J1800, 2.41 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:120 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v02
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B10v02 | 6 822 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B10 (B10v02) | 6 822 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 (B10v02) | 6 791 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 (B10v02) | 6 856 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B10 (B10v02) B10v02 | 6 822 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо