Персональний комп'ютер Apple Mac Pro 2013 MD878
Відео 20Фото 7 | від 58 500 до 86 832 грн. Порівняти ціни 6 →Проц:Xeon, E5-1650 v2, 3.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:FirePro D500, 6 ГБ Накопичувач:256 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac Pro 2013 11
Характеристики
Apple Mac Pro 2013 MD878 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Apple Mac Pro 2013 MD878
Сортувати
Компьютер Apple Mac Pro (MD878) | 86 832 грн. |
Комп'ютер Apple Mac Pro (MD878) | 86 832 грн. |
Комп'ютер Apple Mac Pro (MD878) | 62 429 грн. |
Десктоп Apple Mac Pro (MD878) | 58 500 грн. |
Apple Mac Pro (MD878) MD878 | 62 467 грн. |
Компютер Apple Mac Pro (MD878LL/A) MD878LL/A | 63 074 грн. |
Закрити
Дмитрий
9 січня 2014, 10:18
Можно установить windows7,8, а macOS-удалить? #
Windows 7 или windows 8 будет работать на Apple Mac Pro 2013?
Відеоогляди
Рекомендуємо