USB-флешка Apacer AH111 16 ГБ
Фото 3 |
Apacer AH111 16Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH111 16 ГБ
Усі ціни 6 →Apacer 16Gb AH111 Blue RP USB2.0 (AP16GAH111U-1) AP16GAH111U-1 | 195 грн. |
Флешка Apacer AH111 16GB Crystal (AP16GAH111CR-1) | 149 грн. |
USB флеш-накопичувач Apacer AH111 16GB USB 2.0 Crystal (AP16GAH111CR-1) [3 | 199 грн. |
USB флеш-накопичувач Apacer AH111 16GB USB 2.0 Blue (AP16GAH111U-1) [42040 | 237 грн. |
Usb флешка Apacer AH111 16GB blue | 199 грн. |
Usb флеш накопичувач Apacer AH111 16 ГБ металевий AP16GAH111CR-1 | 239 грн. |
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH111 16Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Apacer AH111
Ціни на Apacer AH111 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH111 16 ГБ | від 149 грн. | 6 пропозицій | ||
Apacer AH111 32 ГБ | від 153 грн. | 109 пропозицій | ||
Apacer AH111 64 ГБ | від 183 грн. | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →