Морозильна камера Amica FZ 208.3 AA 140 л
Фото 3 |
Amica FZ 208.3 AA 140 л165 л |
|
Зручна у використанні та порівняно недорога морозильна шафа формату SlimSize. Це спеціальна низькопрофільна модель місткістю 140 л, яка вдало доповнить будь-яку компактну кухню. Габаритні розміри корпусу пристрою становлять 125×55×60 °Cм, а вага не перевищує 33 кг. Для цього агрегату характерний тихий режим роботи (до 40 дБ) та чудовий рівень енергоефективності, А++. У пристрої використовуються дверцята Universal Door.
Така стулка має реверсивний хід, що розширює можливості для оптимального монтажу морозильної системи. Камера зберігання вміщує п'ять висувних ящиків. Закритий фасад контейнерів дозволяє мінімізувати втрату холоду під час відчинення дверцят. Морозильна камера Amica FZ 208.3 AA оснащена механічним термостатом, що регулюється. Поворотний перемикач дозволяє досягти оптимального балансу між продуктивністю системи охолодження та витратою електроенергії.
У середньому навантаження на електромережу сягає 163 кВт*год/рік. Агрегат не боїться короткочасних відключень електромережі, оскільки хороша теплоізоляція корпусу і дверна стулка, що герметично закривається, забезпечують близько 12 год автономного збереження холоду. Серед іншого пристрій демонструє непоганий рівень продуктивності, дозволяючи заморожувати до 10 кг свіжих продуктів на добу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica FZ 208.3 AA 140 л
Усі ціни 12 →Морозильна камера Amica FZ208.3AA | 16 800 грн. |
Морозильна камера Amica FZ208.3AA | 16 124 грн. |
Морозильная камера Amica Fz 208.3 | 16 265 грн. |
Морозильна камера Amica FZ208.3AA FZ 208.3AA | 14 436 грн. |
Морозильна камера Amica FZ208.3AA | 16 961 грн. |
Модификації Amica FZ 208.3 AA
Ціни на Amica FZ 208.3 AA |
---|---|---|---|---|
Amica FZ 208.3 AA 140 л | від 14 426 грн. | 12 пропозицій | ||
Amica FZ 218.3 AA 165 л | від 16 000 грн. | 5 пропозицій |