Бетонозмішувач AgriMotor B1510-FK 155 л
AgriMotor B1510-FK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AgriMotor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AgriMotor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AgriMotor B1510-FK 155 л
Бетонозмішувач Agrimotor B 1510 FK | 10 549 грн. |
Бетонозмішувач Agrimotor B1510-FK [Бетономішалка] | 14 804 грн. |
Бетонозмішувач Agrimotor B 1510 FK 155 л | 13 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →