Будівельний фен AEG HG 600 V
AEG HG 600 V плавне регулювання tлегкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG HG 600 V
Усі ціни 8 →Технічний фен AEG HG 600 V 4935441025 | 3 570 грн. |
AEG HG600V | 3 520 грн. |
Фен технічний AEG HG 600 V | 3 140 грн. |
ТЕРМОВОЗДУХОДУВКА AEG HG 600 V (4935441025) | 3 348 грн. |
Будівельний фен AEG HG 600 V | 3 271 грн. |
ще 3 пропозиції
Особливості комплектації:
- Модель HG 600 V — поставляється без кейса
- Модель HG 600 VK — поставляється з кейсом
РекомендуємоПорівняти в таблиці →