Сабвуфер Acoustic Energy 108
Фото 5 |
Acoustic Energy 108
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:38 – 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики 108
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acoustic Energy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acoustic Energy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acoustic Energy 108
Усі ціни 21 →Сабвуфер Acoustic Energy AE 108 Walnut Vinyl Venner AE49-08W | 24 000 грн. |
Сабвуфер активний Acoustic Energy AE108 Walnut (AE49-08W) | 23 100 грн. |
Сабвуфер активний Acoustic Energy AE108 Satin Black (AE49-08B) | 27 752 грн. |
Домашній кінотеатр Acoustic Energy AE-108 Orzech | 29 438 грн. |
Acoustic Energy AE-108 Orzech | 29 438 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →