A4Tech Bloody G300 (346734)
Відео 15Фото 17 |
A4Tech Bloody G300 |
|
Повнорозмірні дротовi ігрові навушники, обладнані всеспрямованим мікрофоном з функцією шумозаглушення і RGB-підсвічуванням. Виробником позиціонується як бюджетний продукт початкової цінової категорії, перш за все призначений для молодіжної аудиторії, якій напевно сподобається агресивний дизайн та елементи підсвічування. Проста і надійна закрита конструкція з міцним сталевим оголів'ям і м'якими амбушурами забезпечує надійну фіксацію без надлишкового тиску на вуха.
Гарантується хороша пасивна шумоізоляція. Навушники A4 Tech Bloody G-300 оснащені динамічними випромінювачами діаметром 40 мм з неодимовими магнітами. За твердженням виробника вони мають імпеданс 32 Ом, чутливість 100 дБ і здатні відтворювати повний частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Таких характеристик цілком достатньо не тільки для озвучування ігрового оточення, але і для прослуховування музики таких популярних сучасних жаров як EDM або hip-hop.
Всенаправлений мікрофон виконаний у вигляді виступу на лівій чаші і впевнено справляється зі своєю головною функцією – забезпечує спілкування в ігровому чаті. Так само, на корпусі чаші є простий і зручний регулятор гучності. Навушники оснащені оригінальним сіро-коричневим прозорим кабелем прямокутного перерізу в силіконовій оболонці з армуванням. Він еластичний, гнучкий і має високу міцність. Для підключення до ПК передбачено 3 роз'єми: 2х3-pin mini-Jack 3.5 мм і 1хUSB Type-A, що забезпечує роботу підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody G300
Усі ціни 74 →A4Tech Bloody G300 Black/Red | 999 грн. |
Ігрові навушники Bloody G300 (Black/Red) | 1 049 грн. |
Гарнітура A4Tech Bloody G300 (Black+Red) G300 Bloody (Black+Red) | 1 149 грн. |
Гарнитура A4Tech Bloody G300 (Black+Red) G300 Bloody (Black+Red) | 852 грн. |
Наушники A4Tech Bloody G300 Black/Red | 872 грн. |
8 7 6 17 |
Звук дуже крутий, але порвалися амбешурі та штука із пластику яка зверху, а ще порвався провід, якщо ви крутий геймер візміть щось краще. За такі гроші звук дуже крутий!
+підсвітка 3 роки і навушників рахуй як не було Стасон: користуюся A4Tech Bloody G300 більше року |
Брали для інтернет-клубу. За 2 роки зламалося 3 мікрофони з 15 навушників. Регулятор гучності – "ахілесова п'ята" цієї моделі. У результаті - оптимальний вибір, не треба пояснювати нікому, як до гарнітури ставляться в інтернет клубах, але той факт, що за 2 роки не ремонтувалося жодного комплекту (з працюючим 1 вухом), говорить багато про що. Єдине – зовнішній вигляд з часом тьмяніє через облізлі амбушури. Відмінний звук, занурення в гру повне. Ціна - майже задарма за таку модель. Гарний звук. Практично "невбиваються". Облазять амбушури. Мікрофон середнього рівня, не дуже "живучий". З часом барахлить регулятор гучності, при повній гучності перестає працювати "одне вухо". Игорь : |
Не купуйте цю модель, до продавця претензій немає Не дорога вартість Зламалися за 4 місяці, мікрофон не працював із самого початку користуюся A4Tech Bloody G300 кілька місяців |