Sony DVP-SR760H
Videos 7Photos 2 |
Sony DVP-SR760H
Carrier:CD/DVD, Blu-ray, USB
Additionally:card reader
Formats:H.264, AVCHD
Additional formats:MKV
Multimedia:3D, Wi-Fi, karaoke
Outputs:optical, DD 5.1, DD 7.1
Inputs:LAN
All specifications
Buy Sony DVP-SR760H
All prices 7 →DVD-плеєр Sony DVP-SR760HPB DVPSR760H | 2 291 ₴ |
DVD-програвач SONY DVP-SR760H | 3 310 ₴ |
DVD-плеєр Sony DVP-SR760HPB | 2 757 ₴ |
DVD-плеер Sony DVP-SR760HPB DVPSR760H | 2 281 ₴ |
DVD-плеер Sony DVP-SR760HPB DVPSR760H | 2 287 ₴ |
DVD-плеєр Sony DVP-SR760HPB | 2 281 ₴ |
DVD-плеєр Sony DVP-SR760HPB | 3 310 ₴ |
Video reviews
We recommendCompare using chart →