Sony WH-XB910N
Видео 31Фото 16 |
Sony WH-XB910N |
|
Качественные, продвинутые и максимально удобные в повседневной носке наушники, представленные на рынке компанией Sony в 2021 году. Перед нами накладные полноразмерные наушники типа Over-Ear с возможностью складывания, благодаря чему в сложенном виде они занимают минимум места. Среди ключевых особенностей модели производитель отмечает невероятные басы и улучшенную систему шумоподавления.
В основе устройства находятся мощные 40-мм динамические драйвера с чувствительностью 96 дБ и сопротивлением 16 Ом. Технология EXTRA BASS усиливает нижние частоты, тем самым обеспечивая глубокие и насыщенные басы. Благодаря отдельному каналу для басов в корпусе и повышенной герметичности между динамиками и барабанными перепонками усиливается ритмика каждой композиции. Среди прочего наушники могут похвастаться системой активного шумоподавления, функциями «Прозрачный режим» и Multipoint, поддержкой кодеков AAC и LDAC.
Технология цифрового улучшения звука (DSEE) восстанавливает детали в изначально сжатых музыкальных файлах, обеспечивая таким образом качество звука, максимально близкое к исходной записи. Специальная технология точного распознавания голоса, для которой используются два встроенных микрофона, обеспечивает высокую четкость передачи голоса во время звонков. Встроенный аккумулятор обеспечивает до 50 ч непрерывного прослушивания музыки, при этом для полного восстановления заряда необходимо всего 3,5 ч.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sony 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sony.
Купить Sony WH-XB910N
Все цены 37 →Навушники Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 859 грн. |
Наушники Sony WH-XB910N Blue | 5 263 грн. |
Наушники с микрофоном Sony WH-XB910N Black (WHXB910NB.CE7) | 6 500 грн. |
Навушники Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 760 грн. |
Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7) | 5 209 грн. |
За свою ціну - вони неперевершені! По-перше - якість збірки, бо саме це відчуваєш при розпаковці: навушники лежать у кейсі фірмовому, разом із зарядним кабелем та AUX кабелем. Дуже м'які амбушюри та оголів'я, користуватись можна кілька годин поспіль без бажання зняти та зробити перерву. Чітке регулювання, поворотні чаші, складна конструкція - все якісно, не розхлябано та не хрустить. Стосовно якості звуку, тут суб'єктивно все просто топ: чіткі та глибокі яскраво виражені баси (XB в назві за це і говорить), непогана середина та контрольовані верхи. В офіційному застосунку є багато пресетів еквазайлера, але рекомендую витратити трохи часу і створити кастомний саме під себе. Особисто я швидко зайшов "своє" звучання та зберіг пресет. Навушники мають підтримку Multipoint, тому конектяться одночасно до двох приладів (в моєму випадку планшет та смартфон). Застосунок має можливість синхронізувати налаштування і пресети завдяки введенню свого акаунта і тому на обох пристроях звучання однакове і без танців з бубном ("привіт" Soundcore). Активне шумозаглушення на високому рівні. На дійсно дуже високому: не чути ні розмов, ні музики, ні шуму від сусідського ремонту. При ввімкненому шумозаглушенні немає ефекту вакууму як в дешевих моделях інших брендів, немає шипіння чи ще чогось - тут все чудово. Режим прозорості працює відмінно та виручає коли треба перекинутись кількома словами - просто прикладаєш долоню до правої чаші.Автономність також відповідає заявленій. Із мінусів можу виділити тільки комплектний кабель зарядки. Може це пранк якийсь, але не смішно, Соні. А все тому, що він довжиною сантиметрів 15 і максимально дешевий та не гнучкий. Якщо розетка не біля столу чи ще чогось, куди можна покласти навушники - то зарядити цим кабелем можливо тільки від ноутбука. А заряджаються вони години 3 мінімум. Навіть в навушниках ціною в 5 раз нижчою кабелі нормальні та довжиною мінімум пів метра. Ну і другий мінус – це сенсорне керування, до якого треба звикати. Александр Ч: пользуюсь Sony WH-XB910N несколько месяцев |