Моторное масло Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 1 л
Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 1L 1 л5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Shell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Shell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 1 л
Все цены 8 →Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra Professional AG 5W-30 1л (55004 | 501 грн. |
Shell Shell Ultra Pro AG 5W/30 1 л | 353 грн. |
Моторна олива Shell Ultra Pro AG 5w/30 1л (4434) 4434 | 355 грн. |
Shell Моторна олива Shell Ultra Pro AG 5w/30 1л (4434) 4434 | 355 грн. |
Моторна олива Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30, 1л 550040618 | 292 грн. |
eще 3 предложения
У мене SUZUKI IGNIS 3 гібрид 2020 року Це мастило заливають на офіц.сервісі.Брав не у офіціалів пробіг 60 тис мастило якісне -рекомендую! Ціна-якість , спеціфікація SN C3 поки не знайшов Андрей Рыжков: пользуюсь Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 5L более года |
У мене Крайслер, купував бітка з америки. Цю моторну оливу вибрав за допусками, адекватній ціні, а також з свого досвіду. На попердній машині теж заливав Шелл, був задоволений. Ось наїздив на ньому вже 9 тис.км зробив заміни на вихідних, мотор виглядає гарно, так що знову його взяв, поки буду на ньому. ціна
допуски чистий двигун, рівень в нормі нема KoDiN: пользуюсь Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 5L более года |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Модификации Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30
Цены на Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 1 л | от 292 грн. | 8 предложений | ||
Shell Helix Ultra Professional AG 5W-30 5 л | от 1 825 грн. | 1 предложение |
ПохожиеСравнить в таблице →