Наушники
Lenovo XT80
Видео 6Фото 12 |
Lenovo XT80 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lenovo XT80
Все цены 6 →Бездротові навушники Lenovo XT80 TWS чорний | 749 грн. |
Бездротові спортивні навушники з мікрофоном Lenovo ThinkPlus XT80 Bluetoot | 749 грн. |
Навушники Lenovo ThinkPlus XT80 black | 1 172 грн. |
Навушники Lenovo XT80 TWS чорний (1012-565-00) | 1 147 грн. |
Навушники Lenovo ThinkPlus XT80 black (безпроводні, bluetooth) | 1 025 грн. |
Навушники Lenovo XT80 Водозахист IPx7 Bluetooth 5.3 TWS | 1 150 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →