Аудиосистема Havit HV-SQ128BT
Фото 6 |
Havit HV-SQ128BT
Тип:минисистема
Кол-во каналов:1.0
Мощность системы:5 Вт
Носители:USB, картридер
Автономное питание:аккумулятор
Все характеристики
Купить Havit HV-SQ128BT
Havit HV-SQ128BT Black 5W RGB RL076140 | 769 грн. |
Портативна колонка HAVIT HV-SQ128BT 5W RGB Black | 1 049 грн. |
Акустика бездротова Bluetooth HAVIT HV-SQ128BT 5 W з підсвічуванням RGB | 990 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →