Наушники
Celebrat A13
Видео 1Фото 7 |
Celebrat A13 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Celebrat 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Celebrat.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Celebrat A13
Все цены 7 →Бездротові Bluetooth навушники-вкладиші Celebrat A13 Білі | 841 грн. |
Bluetooth навушники з мікрофоном Celebrat A13 білі | 543 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A13 (Білий) | 1 214 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники Celebrat A13 (Чорний) | 1 214 грн. |
Бездротова Стерео Гарнітура Celebrat A13 Колір Чорний | 579 грн. |
Бездротові навушники Celebrat A13 Bluetooth V3.2 кабель Micro-usb, акумуля | 765 грн. |
Бездротові навушники Celebrat A13 Bluetooth V3.2 кабель Micro-usb, акумуля | 688 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →