ИК обогреватель Bass Polska BH 4 2 кВт
Bass Polska BH 4 пульт ДУ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bass Polska 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bass Polska.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bass Polska BH 4 2 кВт
Все цены 6 →Інфрачервоний обігрівач з пультом дистанційного керування Bass Polska BH 4 | 3 099 грн. |
Інфрачервоний обігрівач з пультом дистанційного керування Bass Polska BH 4 | 3 099 грн. |
Інфрачервоний обігрівач Bass Polska BH 41555 з пультом дистанційного керув | 3 293 грн. |
Інфрачервоний обігрівач з пультом дистанційного керування Bass Polska BH 4 | 3 099 грн. |
Інфрачервоний обігрівач з пультом дистанційного керування Bass Polska BH 4 | 4 000 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →