Чехол ArmorStandart Frosted Matte for 13T/13T Pro
ArmorStandart Frosted Matte for 13T/13T Pro |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Frosted Matte для Xiaomi 13T / 13T Pro Dark Green (ARM69707)Чохол ArmorStandart Frosted Matte для Xiaomi 13T / 13T Pro Dark Green (ARM69707) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 249 грн. | | |
|
| Чехол для мобильного телефона Armorstandart Frosted Matte Xiaomi 13T/13T PЧехол для мобильного телефона Armorstandart Frosted Matte Xiaomi 13T/13T Pro Black (ARM69706) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 214 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Frosted Matte для Xiaomi 13T/13T Pro Black (AПанель ArmorStandart Frosted Matte – це елегантне поєднання сучасних трендів та захисту! Стильний чохол у поєднанні з матово... ещею задньою стінкою та кольоровим бампером однозначно доповнить зовнішній вигляд вашого смартфона. Аксесуар виготовлений із матеріалів високої якості, що дозволить забезпечити тривалий термін експлуатації. Матова задня стінка чохла дозволить зберегти зовнішній вигляд смартфона. Чохол має достатню жорсткість. Виконана в одному кольорі рамка основної камери та бампер доповнять гаджет оригінальними елементами. Використання без обмежень: виріб має всі необхідні вирізи та точне розташування кнопок. Особливості: Поєднання сучасних трендів та захисту; Стильний дизайн; Високоякісні матеріали; Використання без обмежень. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 249 грн. | | |
|
| Armorstandart Frosted Matte Xiaomi 13T / 13T Pro Red (ARM69709) arm69709Щільно прилягають до корпусу, чітко повторюють його форму Забезпечують зручний доступ до всіх роз'ємів, кнопок управління та... ещекамери Надають стильний вигляд смартфону, приємні на дотик, добре лежать у руці Не містять токсичних, шкідливих для здоров'я речовин Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 249 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart Frosted Matte для Xiaomi 13T / 13T Pro Red (AЧохол-накладка ArmorStandart Frosted Matte для Xiaomi 13T / 13T Pro Red (ARM69709) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 249 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Frosted Matte for 13T/13T Pro
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная