Об'єктив Sony 16mm f/2.8 E (SEL-16F28)
Відео 15Фото 2 |
Sony 16mm f/2.8 E |
|
. Відносно простий ширококутний об'єктив під системи Sony з байонетами E і матрицями APS-C (переважно бездзеркальні камери). Має фокусну відстань 16 мм, що забезпечує кут огляду в 83°. Світлосила досить непогана — f/2.8. А ось автофокус забезпечується звичайним двигуном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 16mm f/2.8 E
Объектив Sony E 16 mm f/2.8 Silver (SEL16F28.AE) | 9 990 грн. |
Об'єктив Sony E 16 mm f/2.8 для камер NEX (SEL16f/28) SEL16F28.AE | 11 299 грн. |
Объектив Sony SEL-16F28 16 mm F/2.8 for NEX | 17 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →