Об'єктив Sony 11-18mm f/4.5-5.6 DT (SAL-1118)
Відео 11Фото 12 |
Sony 11-18mm f/4.5-5.6 DT |
|
. Надширококутний об'єктив із змінною фокусною відстанню — 11-18 мм. Розрахований на байонети Sony/Minolta A, штатний тип матриці — APS-C. Автофокусування здійснюється приводом типу «викрутка». Світлосила f/4.5 – f/5.6
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony 11-18mm f/4.5-5.6 DT
Ширококутний об'єктив Sony SAL1118 11-18mm f/4,5-5,6 | 12 410 грн. |
Sony SAL1118 11-18mm f/4,5-5,6 | 12 400 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony 11-18mm f/4.5-5.6 9 (SAL-1118) | 13 509 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sony 11-18mm f / 4.5-5.6 9 (SAL-1118) | 13 616 грн. |
Sony DT 11-18mm f/4.5-5.6 (SAL1118) | 15 920 грн. |
Відеоогляди
Короткий опис:
Надширококутний зум підходить для зйомки пейзажів, зйомки усередині приміщень і "на ходу".
РекомендуємоПорівняти в таблиці →