Об'єктив Sony 16-35mm f/2.8 GM FE (SEL-1635GM)
Відео 1Фото 5 |
Sony 16-35mm f/2.8 GM FE |
|
Багатоцільовий "ширококутник" з топової лінійки повнокадрової бездзеркальної оптики G Master. Зйомка на об'єктив ведеться в діапазоні фокусних відстаней 16-35 мм з незмінно високою світлосилою f/2.8 у всьому діапазоні зумування. Різку картинку Sony FE 16-35mm F2.8 GM малює вже з відкритого отвору діафрагми, яка має 11-пелюсткову конструкцію із закругленими краями. За характером розмиття заднього плану на рівних з моделлю можуть змагатися лічені одиниці конкурентів.
У "нутрі" об'єктива встановлені два мотори Direct Drive Super Sonic Wave, які переміщують важкі лінзи оптичної схеми швидко, безшумно і з високою точністю. На різкість ширик наводиться з мінімальної дистанції фокусування від 28 см.у моделі застосовується фірмове покриття Sony Nano AR для зменшення відблисків і відображень, передня лінза об'єктива покрита флюоритовим шаром для відштовхування води та інших рідин. "Ширококутник" виконаний в погодозахищеному корпусі з розмірами 89х112 мм і вагою близько 680 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 16-35mm f/2.8 GM FE
Усі ціни 34 →Ширококутний об'єктив Sony SEL1635GM2 16-35mm f/2.8 GM II | 90 210 грн. |
Об'єктив SONY SEL1635GM2.SYX | 98 999 грн. |
Sony SEL1635GM2 16-35mm f/2.8 GM II FE | 87 600 грн. |
Объектив Sony FE 16-35 mm f/2.8 GM (SEL1635GM.SYX) | 67 999 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sony SEL1635GM 16-35mm f/2,8 Gm Fe | 68 533 грн. |