Об'єктив Sigma 12-24mm f/4 Art HSM DG
Фото 4 |
Sigma 12-24mm f/4 Art HSM DG |
|
Представник Art-лінійки об'єктивів японського бренду Sigma, яка примітна високими оптичними властивостями. Модель веде зйомку в ширококутних положеннях на фокусних відстанях від 12 до 24 мм.при цьому максимальна Світлосила об'єктива залишається постійною у всьому діапазоні зумування і становить f/4. Ширик видає зображення, позбавлені геометричних спотворень, хроматичних аберацій, відблисків і ореолів, для чого в оптичну схему Sigma 12-24mm F4 DG HSM a впровадили велику асферичну лінзу діаметром 80 мм.в цілому ж оптична формула об'єктива складається з 16 елементів в 11 групах.
На додачу модель оснащується швидким і точним приводом системи автофокусування ультразвукового типу, також вона має в своєму розпорядженні 9-пелюсткової діафрагмою. У телеположении зума ультраширокий об'єктив наводиться на різкість з дистанції від 24 см.випускається модель у версіях під дзеркальні фотоапарати Canon, Nikon і Sigma (незалежно від розмірів сенсора зображення). Вона ускладнює "тушку" камери приблизно на 1.1 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 12-24mm f/4 Art HSM DG
Усі ціни 7 →Объектив для фотоаппарата Sigma Af 12-24mm f/4 Dg Hsm Art (Nikon) | 51 079 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 12-24mm f/4 Dg Hsm Art (Nikon) | 51 596 грн. |
Sigma 12-24mm f/4 Art HSM DG | 89 995 грн. |
Sigma 12-24mm f/4 DG HSM Art (Nikon) | 48 953 грн. |
Sigma A 12-24mm f/4 DG HSM (Nikon) | 72 600 грн. |
Объектив Sigma Nikon AF 12-24 mm F/4 DG HSM Art | 60 000 грн. |
Sigma Nikon AF 12-24 mm F/4 DG HSM Art | 60 000 грн. |