Варильна поверхня Rosieres RTG 64 SFRB білий
Rosieres RTG 64 SFRB білий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosieres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosieres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosieres RTG 64 SFRB білий
Усі ціни 12 →Варильна поверхня газова Rosieres Rtg 64 Sfrb | 5 393 грн. |
Варочная поверхность газовая Rosieres Rtg 64 Sfrb | 5 369 грн. |
Варильна поверхня газова Rosieres Rtg 64 Sfrb | 5 374 грн. |
Варильна поверхня Rosieres RTG 64SFRB | 5 389 грн. |
Варочная поверхность ROSIERES RTG 64SFRB | 5 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →