Об'єктив Pentax 70-200mm f/2.8* HD DC DFA ED AW
Відео 2Фото 3 |
Pentax 70-200mm f/2.8* HD DC DFA ED AW |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Таємниці маркування об'єктивів PentaxХитросплетіння символів в імені об'єктива є дзеркалом його душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax 70-200mm f/2.8* HD DC DFA ED AW
Усі ціни 9 →Pentax HD FA 70-200mm f/2,8 ED DC AW | 49 850 грн. |
Длиннофокусный объектив Pentax HD FA 70-200mm f/2,8 ED DC AW | 49 463 грн. |
Pentax HD FA 70-200mm f/2,8 ED DC AW pentax hd fa 70-200mm f/2,8 ed dc aw | 51 700 грн. |
Pentax 70-200mm f/2.8* HD DC DFA ED AW | 124 558 грн. |
Pentax HD PENTAX-D FA☆ 70-200mm f/2.8 ED DC AW Pentax | 99 708 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →