Об'єктив Olympus 12-40mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital
Фото 5 |
Olympus 12-40mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus 12-40mm f/2.8 ED Pro M.Zuiko Digital
Усі ціни 15 →Універсальний об'єктив Olympus ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2,8 | 40 250 грн. |
Olympus ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm f/2.8 PRO II (V335030BW000) | 33 500 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Olympus M.ZUIKO Digital Ed 12-40mm f/2.8 | 34 912 грн. |
Объектив для фотоаппарата Olympus M.ZUIKO Digital Ed 12-40mm f/2.8 | 34 725 грн. |
Об'єктив Olympus M.ZUIKO DIGITAL 12-40mm f/2.8 PRO incl. Lens Hood | 40 467 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →