Об'єктив Olympus 12-100mm f/4.0 IS ED Pro M.Zuiko Digital
Olympus 12-100mm f/4.0 IS ED Pro M.Zuiko Digital |
|
Яскравий представник професійного сегмента оптики Olympus з універсальним набором фокусних відстаней 12-100 мм. Враховуючи подвійний кроп-фактор беззеркальних камер системи Micro 4/3, під які заточена модель, зйомка на неї ведеться з покриттям діапазону 24-200 мм Світлосила при цьому залишається однаковою незалежно від обраного положення зума — її максимальний показник становить f/4.0.
На озброєння Olympus ED 12-100mm f/4.0 IS Pro поставлені швидкий і безшумний привод автофокусування з дистанцією наведення на різкість від 15 см і вбудований оптичний стабілізатор. Стаб дозволяє компенсувати до 5 стопів витримки або експозиції, а укупі зі стабілізованими камерами і того більше — до 6.5 ступенів за цими ж показниками. Оптична схема моделі складається з 17 елементів в 11 групах, діафрагма у зум-об'єктива 7-пелюсткова. Зібраний «універсал» в пило - і вологозахищеному корпусі загальною довжиною 117 мм, Варто врахувати лише той момент, що довжина об'єктива значно збільшується при масштабуванні в телеположення зума. Для моделі підійдуть світлофільтри посадкового діаметра 72 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Купити Olympus 12-100mm f/4.0 IS ED Pro M.Zuiko Digital
Усі ціни 26 →Універсальний об'єктив Olympus ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4,0 IS PRO | 40 710 грн. |
Olympus ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4,0 IS PRO (V314080BU000) | 39 650 грн. |
Объектив для фотоаппарата Olympus M.ZUIKO Digital Ed 12-100mm f/4 Is Pro | 44 758 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Olympus M.ZUIKO Digital Ed 12-100mm f/4 Is Pro | 45 173 грн. |
Объектив olympus ed 12-100mm 1:4.0 is pro Черный | 52 834 грн. |