Плита LOFRA RBID 96 MFTE/Ci бежевий
LOFRA RBID 96 MFTE/Ci бежевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LOFRA RBID 96 MFTE/Ci
Ціни на LOFRA RBID 96 MFTE/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/Ci бежевий | від 162 414 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/Ci бордовий | від 162 414 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий | від 166 866 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA RSD 96 MFTE/Ci нержавіюча сталь | від 162 414 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій | від 162 414 грн. | 3 пропозиції | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/Ci чорний | від 162 414 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →