Вбудована пароварка Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S нержавіюча сталь
Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston MSK 103 X HA S нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Hotpoint-Ariston MSK103XHAS | 17 300 грн. |
Духовой шкаф электрический Hotpoint-Ariston Msk 103X Ha S | 17 755 грн. |
Духова шафа електрична Hotpoint-Ariston Msk 103X Ha S | 17 771 грн. |
HOTPOINT ARISTON MSK 103 X HA S | 17 100 грн. |
Ariston MSK 103 X HA S | 18 480 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →