Мікрохвильова піч Beko MGC 20100 S сріблястий
Відео 1Фото 8 |
Beko MGC 20100 S білий сріблястий |
|
Виконана в сріблястому кольорі мікрохвильова піч виробництва Beko належить до недорогих моделей, оснащеним грилем. Прилад характеризується компактними розмірами корпусу (26x45x33 см) і відповідною їм місткістю в 20 літрів. На дні емальованої робочої камери знаходиться поворотний піддон діаметром 245 мм, чого буде достатньо для швидкого розігріву або приготування невеликих порцій їжі.
Мікрохвильовка Beko MGC 20100 s крім гриля отримала 700-ватний магнетрон з п'ятьма рівнями регулювання його потужності. Обидва нагрівальних елемента можна застосовувати відокремлено, плюс доступні 2 комбінованих режиму. Останні підійдуть для випічки, запікання м'яса, курки або інших страв з характерною хрусткою скоринкою. Також є можливість розморожування за часом. Задати необхідні настройки дозволяють два поворотних перемикача: верхній служить для вибору режиму і/або інтенсивності роботи мікрохвильового випромінювача, а нижній — для настройки таймера (до 30 хвилин). Ще є одна механічна кнопка, відповідальна за відкриття дверцят. Також відзначимо, що в продажу зустрічається модифікація НВЧ-печі в білому забарвленні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko MGC 20100 S сріблястий
Мікрохвильова піч Beko MGC20100S | 4 627 грн. |
Микроволновая печь Beko mgc20100s (mgc20100s) | 4 454 грн. |
Микроволновая печь Beko MGC20100S | 4 450 грн. |
Beko MGC20100S | 4 334 грн. |
Мікрохвильова піч Beko mgc20100s (mgc20100s) | 4 994 грн. |
Модификації Beko MGC 20100 S
Ціни на Beko MGC 20100 S |
---|---|---|---|---|
Beko MGC 20100 W білий | від 5 191 грн. | 3 пропозиції | ||
Beko MGC 20100 S сріблястий | від 4 334 грн. | 5 пропозицій |