Карта памяти Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ
Team Group microSDHC Class 10 16Gb |
|
Гид по картам памяти для фотоаппаратовКакие карточки памяти используются в современных камерах и чем они отличаются? Давайте разбираться
MicroSD, SD или CompactFlash? Как выбрать подходящую карту памяти для смартфона, фотоаппарата, видеокамеры и другой техникиРазбираемся, какие существуют форматы карт памяти и где они используются
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Team Group 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Team Group.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ
Все цены 8 →Карта пам'яті Team 16GB microSD class 10 (TUSDH16GCL1002) | 111 грн. |
Карта памяти MicroSDHC 16GB Team Class 10 (TUSDH16GCL1002) | 169 грн. |
microSDHC карта 16GB Team class10 з SD адаптером (TUSDH16GCL1003) TUSDH16G | 149 грн. |
Карта пам'яті TEAM 16 GB microSDHC Class 10 TUSDH16GCL1002 | 248 грн. |
Карта пам'яті Team Group Memory Card MicroSDHC 16 Gb Class 10 | 172 грн. |
eще 3 предложения
TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама видалили,тоб то не зберегла усі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО РОБИТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама видалили,тоб то не зберегла усі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО РОБИТИ?! TEAMGROUP Team. 32 GB картка пам'яті сама видалили,тоб то не зберегла усі 32 гб файлів,фільміі,документів,і тд!!ЩО РОБИТИ?! |
Всім доброго дня. Купив це чудо в жовтні 2018 р. Вже через тиждень довелося через кардрідер її реанімувати. А через місяць вона вийшла з ладу. Здав її в СЦ, і через 1,5 міс. очікування (!!!) її замінили на нову аналогічну модель. Нова карта так само через +/- тиждень заглючила. відносно недорога не витримує активного навантаження. постійно злітає файлова система. пользуюсь Team Group microSDHC Class 10 32Gb несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Team Group microSDHC Class 10
Цены на Team Group microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSDHC Class 10 4 ГБ | от 124 грн. |
Team Group microSDHC Class 10 8 ГБ | от 100 грн. | 26 предложений | ||
Team Group microSDHC Class 10 16 ГБ | от 111 грн. | 9 предложений | ||
Team Group microSDHC Class 10 32 ГБ | от 175 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →