Карандаши Koh-i-Noor 5347
Koh-i-Noor 5347 цанговыйточилка |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Koh-i-Noor.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Koh-i-Noor 5347
Все цены 8 →Олівець цанговий Koh-i-Noor пластиковий корпус 5.6 мм (5347) | 222 грн. |
Корпус-олівець механічний Koh-i-Noor 5.6 мм Пластик Червоний (5347) | 222 грн. |
Олівець механічний Koh-i-Noor цангів. Versatil clutch leadholder 5,6 5347 | 450 грн. |
Олівець цанговий 5,6 мм пластиковий корпус Koh-i-noor 5347, 01538 | 226 грн. |
Олівець цанговий Koh-i-noor 5347 Versatil 5,6 мм пластик червоний | 341 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →